Електронна приймальня
ТЕРНОПІЛЬСЬКА
ОБЛАСНА РАДА
Офіційний сайт Тернопільської обласної ради
Для людей з вадами зору Звичайна версія сайту
ПОШУК НА САЙТІ | КОНТАКТИ | КАБІНЕТ
вул. Грушевського 8, м. Тернопіль, 46000
телефон: (0352) 43-11-16
факс: (0035) 25-22-10
e-mail: [email protected]
ВАЖЛИВО
ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН РЕГЛАМЕНТ ОБЛАСНОЇ РАДИ СТРУКТУРА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПРЕЗИДІЮ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОСТІЙНІ КОМІСІЇ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОМІЧНИКА-КОНСУЛЬТАНТА ДЕПУТАТА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДІЮЧІ ОБЛАСНІ ПРОГРАМИ ІНФОРМУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ, ПРОЕКТИ І ГРАНТИ ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ ЗВІТИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТІВ У 2022-2024 РОКАХ ЗВІТИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ ПРО РОБОТУ ЗА РІК ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДЕПУТАТАМИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
НАШ КРАЙ
ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТЕРНОПІЛЬЩИНА. ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ АСОЦІАЦІЇ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ "РАДИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ" (СТАТУТ, ПЕРЕЛІК)
КОМУНАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ
ОСВІТА СІМ’Я ТА МОЛОДЬ ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я КУЛЬТУРА ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПІДПРИЄМСТВА, ФІРМИ АПТЕЧНА МЕРЕЖА
РАДА
ОН-ЛАЙН
ДОКУМЕНТИ
АРХІВ
Погода у Тернополі

вологість:
тиск:
вітер:

04.10.2022

Відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності»

На базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти проведено V Міжнародну науково-практичну конференцію «Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності». 

Цьогоріч серед організаторів конференції — Анкарский університет Хаджи Байрам Вели (Турецька республіка), Анатолійський університет (Турецька республіка), Молодіжний університет права (Варшава, Польща), Вища школа бізнесу і менеджменту (Чеханув, Польща).

У роботі конференції взяли участь понад 200 науковців і практиків освітньої галузі. Зокрема, тези на адресу оргкомітету надіслали 25 докторів наук і понад 70 кандидатів наук з України, Австрії, Німеччини, Туреччини, Латвії, Польщі і Китаю. 

З вітальним словом до учасників звернувся голова Тернопільської обласної ради, кандидат економічних наук Михайло Головко, який сказав, що сьогодні, коли московський агресор вирішив знищити нашу Державу, Незалежність, зламати нашу Волю, стерти нашу націю з лиця землі, ми ще більше усвідомлюємо значення освітнього виховного процесу у формуванні громадянського суспільства. Адже саме те покоління, яке виплекало свій світогляд у сучасній Україні, найперше стало до боротьби з рашистським військом. Без вагань віддають своє життя кращі сини та дочки нашої Держави, аби Україна існувала, і в стійкості їх переконань та поглядів величезна заслуга педагогів-наставників.

«Тернопільська обласна рада, весь депутатський корпус завжди підтримують педагогів та обдаровану молодь нашого краю: ми працюємо над створенням комфортних умов для навчання, ми приймаємо обласні програми для розвитку освітніх закладів, ми відкриті до співпраці з міжнародними партнерами у сфері освіти та науки. Нашим головним завданням у цьому напрямку є створення таких умов, аби українська молодь успішно навчалася, розвивалася, а згодом працювала саме в рідній державі. Дякую Тернопільському обласному комунальному інституту післядипломної педагогічної освіти та всім педагогам за те, що у такий нелегкий для нашої держави час, ви продовжуєте піклуватися про розвиток освіти та науки України», — зазначив Михайло Йосифович.
 
Привітав учасників конференції також депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту, кандидат історичних наук Володимир Мисик. «Ми обов’язково переможемо! А для того, щоб наша держава могла успішно розвиватися та процвітати їй будуть необхідні не просто кваліфіковані кадри, а справжні щирі патріоти рідної землі. Тож саме ви, наші шановні педагоги, маєте надзвичайно важливе завдання — виховати молоде покоління так, щоб ваші сьогоднішні учні завтра склали оту патріотичну основу нашого суспільства, оту інтелектуальну еліту, яка стане важливою рушійною силою на шляху до успіху України», — сказав Володимир Святославович. 

Науковці та практики освітньої галузі взяли участь у різноманітних активностях, які були спрямовані на вирішення актуальних проблем розвитку професійної майстерності педагога в умовах нових суспільних викликів. Це і цікаві та змістовні виступи на пленарних і секційних засіданнях; майстер-класи, на яких провідні психологи, психотерапевти  і педагоги демонстрували інноваційні технології, педагогічні практики, інструменти навчання, викладання щодо підвищення рівня фахової майстерності педагогічних працівників; он-лайн тренінги (навчання за програмами короткострокового підвищення кваліфікації).